wycieraczki aluminiowe systemowe wejściowe (5)

„Którą wycieraczkę mam wybrać?” To jedno z najczęstszych pytań, jakie otrzymujemy. Przy tak wielu dostępnych opcjach wycieraczek może być trudno określić, którą wycieraczkę wybrać. Mamy nadzieję, że ten artykuł na blogu pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie.

Grubość

Długi, grubszy włos nie zawsze jest lepszy. Maty z krótszym włosiem mają zwykle mocniejsze działanie szczotkujące i mogą skuteczniej usuwać brud. (Pomyśl o tym, jak bardzo krótko przycięte włosy są szczeciniaste!)

Wiemy, że prześwit może być problemem przy wyborze wycieraczki. Następnie mamy do dyspozycji szereg grubych i cienkich wycieraczek. Nasze wycieraczki aluminiowe to nasza najcieńsza opcja z naturalnego włókna kokosowego, o grubości od 14 mm do 30 mm. Produkty z syntetycznego włókna kokosowego są dostępne w grubości 9 mm, z produktami do wnętrz i na zewnątrz. W przypadku drzwi o niskim prześwicie nasze spersonalizowane maty dywanowe do wnętrz i wycieraczki na każdą pogodę o grubości 5 mm.

Wycieraczki można prać w pralce

Oferujemy szeroką gamę wycieraczek do prania w pralce . Należą do nich nasze cienkie spersonalizowane maty dywanowe do wnętrz i wycieraczki na każdą pogodę , a także pełna gama wewnętrznych dywaników do przytulania. Instrukcje dotyczące prania znajdują się w załączonym opakowaniu produktu/poradniku pielęgnacji i montażu.

Wycieraczki cięte na wymiar

Nasza oferta mat z włókna kokosowego do cięcia na wymiar obejmuje różnorodne produkty z naturalnego i syntetycznego włókna kokosowego, które są wykonywane na miarę w różnych grubościach.

Nasze tradycyjne ręcznie szyte wycieraczki wejściowe są tworzone od podstaw w naszym warsztacie w Wielkiej Brytanii przez jednego z naszych utalentowanych zespołów warsztatowych. Wykonane na miarę, w różnych grubościach.

Wszystkie nasze spersonalizowane wycieraczki są wykonane w określonym rozmiarze, z dodatkową gamą opcji, które można dostosować, takich jak kolory, kroje pisma i motywy.

Moje wejście ma nieregularny kształt, czy można dopasować wycieraczkę?

Tak, uwielbiamy wykraczać poza to, aby nasi klienci tworzyli wycieraczki o nieregularnych kształtach zgodnie z ich dokładnymi specyfikacjami. Prosimy o przesłanie rysunku wymiarowego wycieraczki, której potrzebujesz, na adres help@makeanentrance.com. Jeśli wycieraczka jest szczególnie skomplikowana, prześlij szablon w naturalnej wielkości, aby nasz zespół warsztatowy mógł z nim pracować.

Więcej informacji na temat wycieraczek wykonanych według własnego szablonu znajdziesz na naszym blogu.

Spersonalizowane wycieraczki

Nasza gama spersonalizowanych wycieraczek do drzwi oferuje matę do każdego domu. Najbardziej popularne są nasze spersonalizowane maty dywanowe do wnętrz i wycieraczki na każdą pogodę . Produkty te są dostępne w palecie 72 kolorów lub wykonane z wysokiej jakości fotografii.

Wycieraczki do ogrzewania podłogowego 

Wycieraczki z podkładką z PVC nie nadają się do układania bezpośrednio na ogrzewaniu podłogowym, ponieważ nie ma miejsca na ucieczkę ciepła lub potencjalnej wilgoci przez nieprzepuszczalny podkład z PVC. Zalecamy to, aby zapobiec potencjalnym uszkodzeniom wycieraczki lub podłogi.

Mamy jednak duży wybór wycieraczek, które są kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym . Należą do nich nasze standardowe wycieraczki w 100% naturalne z gładkiego włókna kokosowego , gama spersonalizowanych wycieraczek , ręcznie szyte tradycyjne wycieraczki i wiele innych.

Wycieraczki do maty/wnęki

W przypadku zagłębienia na matę / wnęki polecamy nasze produkty, naszą tradycyjną ręcznie szytą wycieraczkę. Wykonane zgodnie z określonymi wymiarami maty, aby zapewnić dokładne dopasowanie.

Nasza spersonalizowana gama wycieraczek może być dostosowana do mat, wybierając opcję „Bez obramowania”; „dobrze zmatowić lub wgłębić” lub „przyciąć do określonego rozmiaru”. Przytnij wycieraczkę tak, aby pasowała do Ciebie, lub wybierz, aby nasz warsztat zrobił to za Ciebie.

Czy istnieje coś takiego jak ekologiczna wycieraczka?

W Topmat zawsze staramy się zmniejszyć nasz wpływ na środowisko. Nieustannie dążymy do poszerzenia naszej ekologicznej oferty wycieraczek. Nasze tradycyjne, ręcznie szyte wycieraczki , standardowe wycieraczki z gładkiego włókna kokosowego i przyjazne dla środowiska wycieraczki z nadrukiem to nasze najlepsze produkty przyjazne dla środowiska. Wycieraczki te są w 100% naturalne i dlatego po zakończeniu użytkowania można je kompostować. Kraty stalowe mogą być odpowiedzią na Twoje pytania.

Wycieraczki dla firm 

Posiadanie niestandardowej maty z logo dla Twojej firmy to dodatkowy sposób na wzmocnienie wizerunku Twojej marki, jako pierwszej rzeczy, którą widzą ludzie, gdy przechodzą przez Twoje drzwi. Są więc czymś znacznie więcej niż tylko wycieraczką.

Oferujemy różne opcje w zależności od Twoich potrzeb. Przejrzyj nasz wybór produktów z logo wycieraczek i wypełnij formularz zapytania ze swoimi wymaganiami. Członek naszego zespołu biznesowego szybko zareaguje.

Twoje pytanie „Którą wycieraczkę wybrać?”. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z nami , a chętnie Ci pomożemy!

By admin