stoliki kawowe z marmuru i marmurowe 4

Dedalo zajmuje się produkcją wyrobów z marmuru do aranżacji wnętrz, doskonale wpisujących się w kunszt i innowacyjność nowoczesnych mebli. Celem Dedalo jest potwierdzenie zastosowania marmuru w życiu codziennym: to jest powód, dla którego Dedalo zawsze oferuje formy rzeźbiarskie zdolne do zaangażowania tych, którzy chcą otoczyć się nienagannymi estetycznie, a jednocześnie funkcjonalnymi i praktycznymi przedmiotami. Stoliki marmurowe znajdują zastosowanie w każdych wnętrzach.

Pomysł zaproponowania okrągłego marmurowego stołu jadalnego w pełni odpowiada prośbom o nowoczesny dom, gustownie urządzony, nie rezygnując z wygodnych aspektów. Marka tworzy swój okrągły stół jadalny z marmurowym blatem, zaczynając od jednego bloku, unikając użycia nierekomponowanego materiału i klejonych części, a także z oddzielnie zmontowanym blatem i nóżką. W ten sposób powstają doskonałe modele okrągłego marmurowego stołu , prawdziwe unikatowe elementy, które mogą działać jako cenne elementy wyposażenia Twojego domu.

Produkcja rzemieślnicza obejmuje dostosowanie okrągłego marmurowego stołu kuchennego i okrągłego marmurowego stołu jadalnego , nawet do użytku na zewnątrz. Wszystkie modele powstają z zachowaniem nienagannych procedur mających na celu tworzenie wysokiej jakości przedmiotów.

Okrągły marmurowy stół z tulipanami: ikona designu

Zrodzony z futurystycznymi pomysłami, zarówno w doborze kształtu, jak i zastosowaniu materiałów, okrągły marmurowy stół tulipanowy szybko stał się koniecznością w nowoczesnym designie, a jednocześnie elementem, który może stać się klasykiem w wyposażeniu domu .

Intuicja wywodząca się z lat pięćdziesiątych oryginalnego i innowacyjnego stołu okazała się całkiem szczęśliwa. Dedalo zdecydowało się stworzyć marmurowy blat tulipana o konstrukcji przypominającej łodygę tulipana, otwartego, aby podtrzymywać gładki blat, podobnie jak korona. Stoliki kawowe z marmuru są często podobne do tulipanu.

Inspiracją do stworzenia okrągłego marmurowego stołu było stworzenie wyjątkowego i naprawdę wspaniałego obiektu, który można umieścić w Twoim domu. Cel ten został osiągnięty i dlatego ten marmurowy stół tulipanowy jest tak modny. Odpowiedni dla tych, którzy mają do dyspozycji duże przestrzenie i kubatury, które można wypełnić meblem innym niż zwykły, nowy i pełniejszy sposób życia w domu, okrągły stół z białego marmuru nadaje wnętrzu doskonały, wyrafinowany akcent pokój dzięki wyrafinowanemu projektowi.

Wybór okrągłego stołu z marmurowym blatem to ważna obecność w domu, punkt skupienia uwagi w jadalni lub salonie, który może nadać prestiżu i solidności nie tylko pomieszczeniu, ale całemu domowi.

Pragnienie posiadania okrągłego stołu z białego marmuru może być zaspokojone przez każdego, ostrożnie dobierając model odpowiedni do swojego domu. Uderzającym przykładem jest okrągły stół tulipanowy z marmuru: szlachetny z lśniącym i intrygującym blatem oraz oryginalnym kształtem.

Mebel tego typu podnosi walory estetyczne całego otoczenia w imię wiecznej elegancji: idealne połączenie naturalnego materiału jakim jest marmur, kamień o niekwestionowanej wartości oraz dowolnego stylu wzornictwa, zgodnego z koncepcja nowoczesności.

Jeśli chodzi o odmiany chromatyczne, za pomocą których można zrealizować marmurowy stół do jadalni tulipany , istnieje kilka innych możliwości niż klasyczny biały okrągły stół z tulipanami . Na przykład stół z czarnego marmuru z tulipanami może przekazać mocny i luksusowy obraz. W następnym akapicie zobaczymy bardzo elegancki model okrągłego stołu jadalnego tulipan wykonanego z zachwycającego fioletowego marmuru Calacatta.

Wraz z ponownym pojawieniem się marmuru do wyposażenia, materiał ten stanowi doskonały sposób na posiadanie luksusowych i wartościowych elementów wyposażenia domu. Trendem projektantów wnętrz jest wykorzystywanie brekcowanego i kolorowego marmuru do tworzenia jeszcze bardziej oryginalnych, doskonałych i ręcznie robionych kształtów.

Wybór zastosowania tego szlachetnego kamienia ma uzasadnienie w konkretnych żyłkach i różnorodności kolorów, jakie może przybrać. Ponieważ marmur jest materiałem powstałym w wyniku przekształceń skał osadowych, ma urok tysiącleci, ożywiony swoją wieczną i ponadczasową obecnością.

Wyposażenie domu w fioletowy, okrągły marmurowy stół Calacatta nadaje salonowi luksusowy i wyrafinowany wygląd, który podkreśla wyjątkowy gust w doborze mebli. Wykorzystanie marmuru w odcieniach fioletu przez projektantów wnętrz do realizacji okrągłego marmurowego stołu wyraźnie nawiązuje do modnych we Florencji mebli Medyceuszy. Ten rodzaj marmuru pochodzi z Alp Apuańskich i jest znany pod różnymi nazwami, w tym: Breccia Medicea, Breccia di Seravezza, marmur Fior di Pesco, Breccia Vagli Viola, Breccia di Stazzema czy marmur Seravezza.

Odpowiedni zarówno w najbardziej klasycznych i tradycyjnych kontekstach, jak i we wnętrzach nowoczesnych, oczywiście w zależności od wybranego modelu, fioletowy okrągły stół marmurowy Calacatta to wybór stylu eleganckiego i luksusowego, daleki od oczywistego. Postawienie okrągłego marmurowego stołu jadalnego nadaje wartość całemu pomieszczeniu, podkreślając gust i styl mieszkających w domu oraz wyraźnie komunikuje, że właściciele uwielbiają otaczać się meblami zgodnymi z ich osobowością.

By admin